site araçları
 • Site Parasal Değeri

  Sitenizin tahmini parasal değerini öğrenin.


 • Site Hız Testi

  Sitenizin açılma hızını öğrenin.


 • Link Çıkartıcı

  Sitenizdeki linkleri çıkartın.


 • Link Kısaltıcı

  Sitelerinizin linklerini kısaltın. ( Google Destekli )


 • Bir web sitesinin değerlerini, sıralamasını ve daha birçok özelliğini daha kolay tespit ederek parasal değerinin ne durumda olduğunu öğrenmek için normalde işten anlayan kişilere sorulur. Mesela bir web sitesini satmak istediğiniz zaman bunun neye göre hesaplandığını bilmediğinizde mutlak surette bir webmaster sitesini ziyaret edersiniz. Konuyla alakalı olan insanlardan fikir alır, buna göre sitenize bir değer biçersiniz. Ancak tüm bunları yapmak için bu kadar uğraşmanıza gerek kalmadan site araçları uygulamasını açarak “Parasal değer” bölümünü kullanabilirsiniz. Ya da sitenizin ne kadar sürede açıldığını merak ediyorsunuz. Aslında bu meraktan ötede mecburiyet gerektiren bir işlemdir.

  Arama motorlarının siteleriniz üzerindeki değerleri gözden geçirirken önemsedikleri en önemli konulardan biridir. Bir sitenin açılış hızı ne kadar kısa ise sitenin değeri de ona göre daha çok artar. Yine bu işlemi yaparak site hızını öğrenmek için site araçları kısmından “Site hız testi” uygulamasını kullanabilirsiniz.

  Web sitelerin en çok bilinmesi gereken ve en çok dikkat edilmesi gereken özelliklerinden biri de link özelliğidir. İç ve dış link olarak ikiye ayrılan bu grup ile ziyaretçilerinizin ve arama motorlarının sitenize daha kolay şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunu da incelemek için yine site araçları bölümünden “Link çıkartıcı” uygulamasını kullanabilirsiniz. Sitelerinizden daha iyi verim elde edebilmenizi sağlayan bu uygulamayı mutlaka deneyin. Yine işinize yarayacak bir uygulama olarak sizlere tavsiye edebileceğimiz link kısaltıcı özelliğidir.

  Sitenizin URL’lerini kısaltarak daha fazla dikkat çekmeyi sağlayan ve ziyaretçilerinizin sitenizi daha kolay incelemesini sağlayan Google destekli link kısaltıcı özelliğini site araçları kısmına girerek kullanabilirsiniz. Sitelerinizin en iyi şekilde verim vermesi ve arama motorlarında daha iyi yerlerde olmasını sağlayacak tüm özellikleri bulabileceğiniz site araçları uygulamalarını kullanarak kısa sürede elde etmek istediğiniz verime ulaşabilirsiniz. Web dünyasında her geçen gün sektörlere olan rağbetten etkilenmemek ve sitelerinin daha iyi yerlere gelmesini sağlamak için site araçları uygulamalarından faydalanarak sitelerinizi daha iyi yerlere getirebilirsiniz. Bu da sitelerinizden daha iyi gelir elde etmenizi ve istediğiniz hedefe daha kolay gelmenize yardımcı olur.En Son Sorgulanan Siteler

http://www.karttr.com

http://www.seslendirmeajansi.com

http://www.45saniye.com

http://www.rizerehberi.org

http://www.comet.com.tr

http://www.seslendirmeajansı. com

http://www.hamamyagi.com/

En Çok Sorgulanan Siteler

http://www.google.com

http://www.r10.net

http://www.ukash-al.gen.tr

http://www.drsertac.net

http://www.anindaukash.com

http://www.yeniabiyeler.com

http://www.drsertac.com