kodlama araçları
 • HTML Kod Şifreleyici

  HTML kodlarınızı kolayca şifreleyin.


 • MD5 - SHA1 Şifre Oluşturucu

  Md5 veya sha1 şifreleme yapın.


 • Meta-Tag Oluşturucu

  Siteniz için meta-tag oluşturun.


 • Meta-Tag Gösterici

  Sitenizin mete-tag bilgilerini çıkartın.


 • Bir web sitesinin sağlıklı çalışması, arama motorları üzerinde daha iyi yerlerde olması ve ziyaretçilerin sitede daha uzun kalması değişen etkenlere bağlıdır. Öncelikle sitenin görsellik olarak göze hitap eder bir şekilde olması çok önemlidir. Bununla birlikte Google ve diğer arama motorlarının optimizasyonu konusu da önemli olan etkenlerdir. Ancak tüm bunları yaparken işinize yarayacak kodlama ve tasarım araçlarının elinizde hazır olması gerekiyor. Bu şekilde hazırlanmış bir web sitesi sürekli diğer web sitelerinden daha ön planda kendini gösterir. Bunlara başlarken sırasıyla kısaca değinmeye çalışalım.

  Öncelikle işimize yarayan uygulamalardan biri “HTML kod şifreleyici” uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde dışarıdan bakan bir misafir, site kodlarınıza ulaşamaz, dolayısı ile rekabet alanı olan sanal dünyada iyi olan yerinizin alınmasını engelleyebilirsiniz. Yine bunların devam niteliğinde olan diğer bir uygulama da MD5 - SHA1 Şifre Oluşturucu uygulamasıdır. Bu uygulamayı da kullanarak yine ulaşılmasını istemediğiniz MD5 ve SHA1 kodlarınızın kapatılmasını sağlayabilirsiniz.

  Kodlama ve tasarım araçları içerisinde en çok dikkat çeken ve hemen hemen herkes için lazım olacak uygulamalardan biri de Meta-Tag Oluşturucu uygulamasıdır. Bu uygulama ile siteniz için kolaylıkla meta oluşturabilirsiniz. Yani etiketlemek istediğiniz kelimelerinizi kod olarak sizlere sunan bu uygulama ile saatlerce uğraşmanıza gerek kalmadan istediğiniz Meta-Tag kodlarını kolaylıkla alabilirsiniz. İşlemler yapılırken ziyaretçilerin daha iyi verim almasını sağlayan kodlama tasarım araçlarından en çok ihtiyaç duyacağınız uygulamalardan biri de Meta-Tag Gösterici uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak sitenizdeki etiketleri ve metaları kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Buna göre bir çalışma yaparak sitenizden daha iyi verim elde edebilirsiniz. Tüm özellikleri en iyi şekilde kullanmanızı sağlayan web siteniz için gerekli araçlara ulaşabileceğiniz adresimize sizi de davet ediyoruz.En Son Sorgulanan Siteler

http://www.karttr.com

http://www.seslendirmeajansi.com

http://www.45saniye.com

http://www.rizerehberi.org

http://www.comet.com.tr

http://www.seslendirmeajansı. com

http://www.hamamyagi.com/

En Çok Sorgulanan Siteler

http://www.google.com

http://www.r10.net

http://www.ukash-al.gen.tr

http://www.drsertac.net

http://www.anindaukash.com

http://www.yeniabiyeler.com

http://www.drsertac.com